Únor 2014

Date A Live Obrázky

3. února 2014 v 20:28 | Hiperactivman |  Date A Live Obrázky
Holky v akci
jména+oblekyItsuka Kotori, Elohim


Tohka,Adonai Milek, v ruce Sandalphone, v pozadí ne celej Halvanhelev

Yoshino, El, Zadkiel (velkej králík)

Tokisaki Kurumi, Elohim

Tobiichi Origami, CR-Unit


Date A Live Info

3. února 2014 v 19:22 | Hiperactivman |  Date A Live Info
Před lety došlo na hranici Číny s Mongolskem k obrovskému výbuchu, který zabil sto padesát miliónů lidí. Následovaly další, a vzhledem k tomu, že nikdo nezjistil, co je vyvolává, byly kvalifikovány jako otřesy prostoru. Mladík Itsuka Shido žije se svou mladší sestou Kotori v japonském městě Tenguu. Ve škole je během vyučování hlášen další otřes. Všichni běží do krytu, ale on se kvůli slibu, který dal své sestře, musí dostat k blízké restauraci, kde by měla jeho sestra být. Otřes ho zastihne na cestě. Jaké je jeho překvapení, když se v místě, kde by očekával kráter, nachází dívka s obřím mečem, na kterou útočí pětice bojovnic s robotickými přístroji. Jedna z nich je jeho sestra. Kotori tedy není tak naivní a dětská, jak si původně myslel. Velí totiž jednotce, která má najít a zničit stvoření, která otřesy způsobují. Jak ale bude reagovat, když se dozví, že i on má zachraňovat svět, a to svým šarmem? Musí totiž pro dobro lidstva tu holku s obřím mečem svést.
http://www.csfd.cz/film/337490-date-a-live/

Hodnocení
+pekný postavy :3
+fanservice :3
+trochu toho ecchi a haremu :3

Postavy:

Itsuka Shido
Obyčejný 16 kluk, adpóptován rodinou Itsuka. Žije se svou nevlastní sestrou Kotory. Využíván "Ratakostrem" jako pečetící medium.Itsuka Kotori

14 holčička, Shidoova nevlasní sestra, ohnivý "spirit" (bytosti zpusobujici otřesy) s halapartnou/sekerou "Camael", velitelka Ratakostr (organizace, resici problemy se "spirity")

Tobiichi Origami
16 dívka, sirotek, Shidoova spolužačka, členka AST (Anti Spirit Team, ozbrojené síly). Jejím cílem je pomstít své rodiče, kteří zahynuli při útoku "spirita".

Tohka

Spirit v brnění, bojující s velkým mečem "Sandalphone" a pokud se naštve tak ještě s větším mečem "Halvanhelev". Potom co Shido zapečetí její schopnosti, Tohka se učí žít mezi lidmi a začne chodit s Shidem do školy.

Yoshino <3

Spirit s malou loutkou králíka "yoshinon" a velkým králíkem "Zadkiel" ovládající led. Stejně jako Tohka, se i ona učí žít mezi lidmi.

Tokisaki Kurumi <3
Na rozdíl od ostatních "spiritu", Kurumi je antagonista. Používá stíny a dvě pistole "Zafkiel" (delší a kratší, jako u hodin) s kulkama různýho efektu.