Let's Play

11. července 2011 v 22:23 | Hikari - san |  Povídky - jednorázovky
Tak jsem zase něco vytvořila, asi to neni nejlepší, co jsem kdy napsala, ale přesto to sem hodím. Snad se vám to bude líbit :)

Název: Let's Play
Anime: Nezařazené
Pár: Nikolaj x Sebastian
Žánr: Yaoi, Komedie
Varování: Yaoi, mírné násilí
Věková hranice: 18 +


Černovlasý muž se rozhlédl po baru. Ano, dalo by se říct, že hledal oběť. Oběť pro dnešní noc. Jen pro tu dnešní. Oběť, která by se zpočátku bránila a to by ho ještě víc nažhavilo. Nespatřil však objekt, který by se mu zamlouval. Dnes večer vůbec v podniku nebylo příliš lidí. Jen v rohu se nějaká blondýna ocucávala se svým přítelem. Kopl do sebe sklenku a objednal si další. Jo, možná tak barman by stál za hřích, jenže ten před deseti minutami cukroval do telefonu s jakousi Alicí. Když už byl mírně přiopilý všiml si, že se vedle něj usadil pohledný světlovlasý klučina. On sám měl jen málo přes dvacet, ale tenhle sotva přesáhl zletilost. Chvíli ho pozoroval. Pod trikem se mu rýsovala pěkná postava a ani obličej nezaostával. Měl zelené oči a světle hnědé vlnité vlasy. On sám měl vlasy černé jako uhel a oči vodnatě modré. Když už do sebe chlapec lil třetí sklenku, rozhodl se, že konečně zahájí nálet.
,,Nazdárek, nepotřeboval bys už podepřít?'' Zasmál se, když viděl, že si soused též objednal další drink.
,,Podle toho co bys chtěl podpírat,'' mrkl na něj přiopileckým pohledem a on hned vycítil dvojsmysl.
,,Cokoliv, stačí říct.''
Světlovlásek se zasmál. ,,Jsem Sebastian.''
,,Pěkný jméno. Já jsem Nikolaj. Nick.''
,,Na co myslíš?'' Zeptal se znenadání Sebastian.
Nick popravdě odpověděl. Ostatně, on většinou říkal pravdu. ,,Na to, jak ho do tebe vrazím, jen co odtud vypadneme.''
,,Fajn, tak to tady rychle zabalíme, co říkáš? Platím!''
Vrazil číšníkovi peníze a do pěti minut byli z baru venku v černé noci. Ovál je chladný vánek. Nick neváhal a okamžitě mladíka přitiskl na počmáranou zeď.
,,Jen do toho, myslíš na to celou dobu tak neváhej!'' Sebby si mlsně olíznul ret. Nikolaj toužil po tom, aby mohl do toho kluka zarazit celou svou délku, ale on se vůbec nebránil. Naopak sex chtěl. Chvíli nad tím přemýšlel, ale nakonec ho k sobě prudce obrátil zády. Sebastian se ohnul a provokativně mu své pozadí nastavil. Nikolaje už rozkrok skoro bolel a tak už nečekal ani minutu. Stáhl kalhoty jemu i sobě a chlapec pod ním náruživě zavzdychal. Potom do něj, bez jakékoliv připravy přirazil svůj ztopořený penis. Sebastian nevzlykal bolestí ani nenaříkal, ať přestane. Jen vzdychal a sténal. Přirážel stále rychleji a tvrději až konečně vyvrcholil do toho dokonalého zadečku. Vytáhl z něj svůj úd a už už chtěl odějít, až ho napadlo, že by si tuhle hračku sebou mohl odnést domů.
,,Co kdybys mi ukázal, kde bydlíš, když zrovna nikoho nevojíždíš?'' Ano, tahle hračka se mu opravdu líbila.
Druhý den se vzbudili v jedné posteli na rozváleném prostěradle od toho, jak si v noci ještě jednou užívali. Oba byli nazí. Nikolaj si svého společníka nestoudně prohlížel a nad jeho krásou jen žasl. Sebastian měl bledou pleť a ploché bříško. Celkově byl dost hubený, ale přesto měl postavu vypracovanou.
,,Jsem nejhezčí z těch všech?'' Z jeho otázek Nikolajovi běhal mráz po zádech. Sebastian se k němu laškovně naklonil a čekal na odpověď.
,,Ano… Teď se budu ptát já… Včera jsi nepotřeboval žádnou přípravu a nic tě nebolelo, nemám pravdu? Kolik takových jako já tě už vobtáhlo?'' Přestože to nechtěl, cítil v sobě mírně hlodat žárlivost.
,,Byl jsem… pornoherec.''
,,Jenže ty to stejně nedělaj doopravdy, tak dlouho přece nikdo nevydrží'' chabě namítl Nick, ale odpověď už věděl předem.
,,Na plátně ne, ale mimo něj ano,'' Sebastian se pousmál a rukou zajel Nikolajovi do rozkroku.
,,Počkej… musím do práce… ale večer se uvidíme…''
A takhle to šlo už měsíc. Sebastian přes den zůstával v Nikolajově luxusním bytě a čekal, až se jeho společník vrátí z práce. Nikolajovi nedělalo problém zvyknout si na to, že po večeři a sprše vejde do ložnice, kde na něj čeká Sebastianovo krásné tělo, se kterým si může dělat co chce. Sebastianovi to nevadilo, když uslyšel klapnout dveře, začal se pomalu svlékat a na Nicka čekal na posteli na všech čtyřech s roztomile vystrčeným zadečkem. Pokaždé, když do něj Nikolaj vnikal, hlasitě sténal a užíval si jeho tvrdé přirážení. Potom Nick většinou usnul a takhle se to opakovalo každý den. Sebastian si občas připadal jako ve zlaté kleci či jako nějaký vzácný klenot v klenotnici, ale nic mu nechybělo, jídla a pití bylo dost, v bytě se nacházel i pokoj s kulečníkem, šipkami a dalšími vymoženostmi, avšak scházela mu svoboda, jakou měl než Nikolaje potkal. Ten si ho střežil jako tu nejdražší hračku. A tak se jednoho dne vrátil do prázdného bytu. Nejprve si myslel, že ho šálí zrak, avšak pak na posteli uviděl ležet zmačkanou fotku. Byl na ní Sebastian celý nahý. Otočil ji a z druhé strany si přečetl vzkaz:
Můžeš si ho honit nad mou fotkou. Sebastian.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elá Elá | Web | 12. července 2011 v 21:34 | Reagovat

heheh xD milé  oznámenie nakoniec XD nádherná poviedka síce sa mi trochu plietlo kto je kto ale super xD

2 ^^Yogurtek♥ ^^Yogurtek♥ | Web | 12. července 2011 v 22:25 | Reagovat

Ahoj :) no tak jestli ste se s Gerry už domlouvaly tak je to v pohodě :D. Žádný podmínky affs s Gerry nemáme a mylsím, že je ani vymejšlet nebudem. Stačí když budeš u nás na blogu občas aktivní :)..

3 sisi/ctenar sisi/ctenar | 29. dubna 2012 v 15:44 | Reagovat

xD chytrý hošík :D DDDD

4 Lili Lili | 11. května 2014 v 1:58 | Reagovat

Ten konec O_O SKVELA POVIDKA!!!!!!!!!!!

5 nosier nosier | Web | 9. září 2016 v 7:06 | Reagovat

pujcky do 5 minut ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama