Dávno po smrti XV.

13. července 2011 v 22:16 | Hikari - san |  Dávno po smrti
Dlaší díl, snad se bude líbit. Jinak bych taky chtěla poděkovat všem, co tuhle povídku čtou, protože mi na ní hodně záleží :)


Hned jak jsem se ráno probudila, pocítila jsem silný pocit studu ze včerejšího večera. Ale zároveň ve mně pořád přetrvávala myšlenka, že čtenář myšlenek Aaron zase není tak špatný a navíc já jsem pro něj takřka bohyně, což je myslím docela slušné na to, že je to asi nejhezčí kluk na škole a všechny holky mu padají k nohám. Umyla jsem se a převlékla a při snídani zapla televizi.
,,…bohužel toto brutální napadení studenka střední školy Georgie Willistona Amy Forestová nepřežila. Ztratila spoustu krve a vyšetřovatelé stále nepřišli na to, kdo takto ohavný čin mohl udělat.''
Zvedl se mi žaludek a toast se sýrem jsem položila zpátky na talíř. Rychle jsem televizi přepla na jiný kanál.
,,…byla nalezena před hlavním vchodem do školy včera v půl jedenácté. Nikdo netuší, co tam v tuto hodinu dělala…'' Nemohla jsem uvěřit slovům redaktorky ze stanice CNN. Samozřejmě jsem Amy znala, vždyť chodila o třídu níž. Vybavila jsem si její kudrnaté rezavé vlasy a veselý úsměv. Složila jsem si hlavu do dlaní a přemýšlela. Jistě, brutálně napadnout ji mohl kohokoliv, ale mě se ihned vybavila Andreho chuť na lidské maso, kterou však potlačovat tím, že se živil pouze zvířaty v lese. Zdrceně jsem se oblékla a ploužila se do školy. Z oken samozřejmě vysely černé závoje a obličeje všech byli ztrhané a nešťastné. U skřínky na mě čekal Andre.
,,Ahoj,'' zamumlal.
,,Čau… nevíš náhodou něco o Amy?'' Nechtěla jsem to na něj tahle vyhrknout, ale prostě jsem musela. Andremu po tváři opět přeběhly odstíny všech barev a pak z něj vypadlo jediné slovo, ale i z toho jediného slova bylo poznat, že lže.
,,Ne.'' Povzdechla jsem si a i s ním se vydala do třídy.
Od smrti Amy Forestové už uběhl skoro měsíc a ostatní se už pomalu začali z té strašné události zotavovat. S Andrem jsme lehávali na louce uprostřed lesa a většinou si povídali - o všem možném. Došly mi dvě věci: Andre Amy nic neudělal, ale o její vraždě ví něco, co já ani nikdo jiný ne. Andre byl dost zdrženlivý a většinou mě jen letmo políbil na rozloučenou, avšak jednou se neudržel a vášnivá líbačka byla na světě. Ale samozřejmě se po dvou minutách odtrhl a víc se k tomu nevyjadřoval. S Aaronem jsme se vídali nejčastěji ve snech, protože na školní chodbě ho Andre probodával nenávistným pohledem. Vždycky jsem na sobě měla honosné šaty a na krku drahý šperk. Setkávali jsme se většinou na krásné zahradě mezi keři s růžemi. Také jsem poznala, že mezi Aaronovou teatrálností se vyskytují i vážnější chvilky a že mu na mě opravdu záleží.
,,Jednou spolu budeme šťastní a budeme mít takovouhle zahradu.''
Pousmála jsem se. ,,Jsem šťastná s Adreem.''
,,Hayley, záleží mi na tobě, nechci… nechci aby ti někdo ublížil…'' Naléhavě mě chytil za ramena. Po chvíli znovu nahodil svůj úsměv a vtipkující tón hlasu.
,,Stejně si o mě myslíš, že jsem sexy.''
,,Ano… totiž ne!''
,,Buď bez obav, tvá hlava to poví za tebe,'' mrkl na mě a políbil mě na čelo.
,,Dobrou noc!'' A mě zahalila mlha.
To, že na něj heroin měl po delším čase již docela malý účinek nebylo nejhorší, ale to že došly zásoby už ano. Hnisavé abscesy na rukách neměl, ale musel si jít pro další dávku i kdyby riskoval, že mu po tom upadne ruka. Bylo by to totiž mnohem lepší, než kdyby v nejbližší době zabil člověka, na kterém mu záleží nejvíc. A tak se znovu vypravil na své ''oblíbené'' místo.
,,Ty ses zbláznil?! Myslíš, že seš jedinej, kdo potřebuje matroš?! Mám tady mnohem důležitější odběratele než takový sráče jako seš ty!'' Tlustý chlápek za pultem se klepal a zorničky měl obrovské jako tenisáky.
,,Třeba sebe ty hajzle,'' zasyčel Andre a přitáhl si ho k sobě za límec seprané havajské košile.
,,Mám prachy tak to naval a nekecej mi do toho!''
,,Už ti nic nedam ty… tyy…'' než muž stihl vykoktat celou větu, Andre ho drsně chytil za límec a mrštil jím na skleněnou vitrínu, která se rozlétla na milion kousků.
,,Táhni ty zkurvená svině! Chcípni!!!'' Muž byl strachy bez sebe. Andre už se s ním nehodlal zabývat a rychlím krokem z podniku odcházel. Byl už pár kroků od dveří, když ucítil na rameni čísi ruku. Otočil se a pohlédl do černých očí.
,,Viděl jsem tu scénku tak vevnitř… Musím uznat, žes to tomu chcípákovi nandal.'' Promlouval k němu jakýsi postarší muž.
,,Hele, říkals že prachy máš, tak jestli chceš… mám poměrně dobrej materiál,'' vytahoval z kapsy balíček, ,,normálně to sebou netaham, fízlové sou svině, ale dneska sem si chtěl vydělat.'' Andre pohlédl na sáček. Zvážil své možnosti a zjistil, že vlastně žádné nemá a tak neznámému muži vrazil do ruky balík peněz a špinavými zapadlými uličkami se vytratil pryč.
omlouvám se za případné chyby, ale Word opravuje jak divej :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ^^Yogurtek♥ ^^Yogurtek♥ | Web | 13. července 2011 v 23:14 | Reagovat

Ahoj :) mám pro tebe ten diplomek ^^

2 dizichanworld dizichanworld | 15. července 2011 v 19:39 | Reagovat

uuuužasné další,další!!!-protože jsem se vrátila z dovči jdu si tě dát do sb:)

3 Hikari-chan Hikari-chan | Web | 17. července 2011 v 12:26 | Reagovat

To se nám to vyvíjí *.* :D

4 Chiyo Mizuki ►(^-^)◄ Chiyo Mizuki ►(^-^)◄ | Web | 25. července 2011 v 11:49 | Reagovat

dobře se to vyvíjí :D *.*.... jen v tom mám mensí zmatek! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama