Postavy v Death Note

30. května 2009 v 19:46 | Hikari - chan |  Death Note info
Light Yagami - Hlavní postava Death Note. Light je velmi inteligentní a oblíbený, ale nudící se 17-letý student. Když najde Zápisník Smrti, který v lidském světě pohodil Ryuk (Bůh Smrti), rozhodne se používat zápisník k zabíjení všech zločinců a získá přezdívku Kira (odvozeno z killer - zabiják). Jeho konečným cílem je vyčistit svět od zla a stát se jeho vládcem.
Light


L - L je nejlepší světový detektiv jehož úkolem bylo odhalení a zatknutí Kiry. On sám byl největším Lightovým nepřítelem. Měl velmi velké dedukční schopnosti a inteligenci. L má mnoho výstředností, jako je jeho podivný způsob sezení, neustálá chuť na sladké a držení předmětů zvláštním způsobem. Často při vyšetřování používal drastické strategie, kterými dokázal pronásledovaného velmi překvapit. Při několika příležitostech se veřejně zmínil o svých slabinách. Vsadil svůj vlastní život, aby se dostal ke Kirovi a přilákal ho do pasti.
L


Misa Amane - Dívka s obrovskou náklonností ke Kirovi. Misa je populární idol v Japonsku. Je nedokonalá a často o sobě mluví ve třetí osobě, ve snaze být hezká. Misa je zcela věrná Lightovi a jednou řekla, že si ho zamilovala na první pohled. Light jí však pouze využívá pro své plány, protože Misa má Zápisník Smrti a Shinigamiho Oči (Což jí stojí polovinu jejího zbývajícího života). Misa je velmi věrná Lightovi, protože zabil vraha jejích rodičů, který nebyl odsouzen.
MisaMello - (Mihael Keehl) Mello byl sirotek, který spolu s Nearem vyrůstal ve Watariho sirotčinci pro nadané děti. Podobně jako Near byl Mello jedním z kandidátů na nástupce L. Podobně jako L má slabost pro sladkosti a je často vidět jak rád jí čokoládu. Přestože je Mello docela inteligentní, jeho emoce ho často dokážou velmi rozrušit. Dále se jeví jako méně intimní, pokud jde o jeho přátele a záliby.


Near - (Nate River) Near byl primární kandidát, který měl nahradit L a sám se podílí na vyšetřování Kiry. Měl spoustu vlastností jako L. Např. si často hraje s kostkami nebo se svými vlasy a hračkami. Také sedí neobvyklým způsobem, který se podobá L, avšak s nepatrným rozdílem. Spojil se s Mellem, aby porazili Kiru, ale Mello se proti němu obrátil. Near pak získal podporu vlády Spojených států a vytvořil speciální skupino pro boj s Kirou (zkráceně SPK).

ZDROJ:wikipedie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ezaui-chan Ezaui-chan | Web | 30. května 2009 v 19:49 | Reagovat

Hustě a mam ti udělat new diplomek, :-D

2 Ezaui-chan Ezaui-chan | Web | 30. května 2009 v 19:49 | Reagovat

?

3 Ezaui-chan Ezaui-chan | Web | 30. května 2009 v 19:52 | Reagovat

a jestli chceš můžu ti udělat desing na přání dělám úžasné   (xd sebevědomí) ;-)  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama